Jánošíkové diery 25 - 28.7.2013

Akce dopadla velice úspěšně a budu rád za další povedený kousek v minimálně obstojně povedené sešlosti, která bude jistě o mnoho lepší  :)

 

Ostatně o kvalitě výletu se můžeš přesvědčit sám... https://wildnis-cz.webnode.cz/fotogalerie/hory/janosikove-diery-mala-fatra/

 

Lukasz

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Chtěl bych vás tímto pozvat na výlet do lokality Velká Fatra, kde se nachází krásný přírodní úkaz pod jménem Jánošíkovi diery, které se uskuteční ve dnech 25 - 28.7.2013.

Toto kouzelné vrstevnicové propadání spojené s řečisti potoka, umístěné v krásném prostředí slovenské přirody, tě jistě naplní pocitem volnosti a vnitřního naplnění z celé té krásy kolem.  

 

Ubytování by bylo možné buď v penzionech v okolí, nebo pro otrlejší venku v přírodě, což je můj případ. Ale upozorňuji na oprudilost slovesnkých ochránců přírody. Prostě legrando grando. Organizaci ubytování nechám na jednotlivích event.dle domluvy můžeme společně.

 

Cestování není nějak hrozné. Jánošíkovi Diery se nachází městy Dolný Kubín a Žilinou u města Terchová. Cesta autem trvá zrhuba 3 hodiny klidné jízdy, a vzálenostně to vychází na 250km. V případě jízdy autobusem jede Student agency z Brna do Žiliny v 15:30 od Grandu. V Žilině se přestupuje na bus do Terchové, takže na místě budeme ve 20:15, což je příjmený čas.

Posílám pár odkazů pro lepší inspiraci:

https://www.janosikovy-diery.info/

https://www.cesko-slovensko.com/blogy/podle-jmena/libor-novotny/cestovani/1905-janosikovy-diery?hitcount=0

 

A teď to hlavní. Pokud se chceš zůčastnit, tak mi dej prosím vědět. Když vezmu v potaz rezervačky jízdenek, možného ubytování, tak čim dřív, tím líp. Kontakty na mne jsou dole na levé straně úvodního menu.

 

Budu se těšit a děkuji za pozoronost :-)

 

Lukasz