Problémy s občany na Šluknovsku

Nemyslím si, že by bylo dobré řešení, nechat deportovat rómské rodiny do nějakých táborů. Faktem ale je jedna věc, a to ta, že se musí tyto záležitosti začít řešit. To co nám romové dělají, je jen odrazem toho, co si necháme mi lidé líbit. Je už alarmující tuto záležitost sledovat, a při tom si uvědomovat, že se k lidem takto staví systém celkově. Rómové jsou jen jeden z nástrojů v rukou manipulanta. Vládu vůbec nezajímá jak se tobě občanovi žije, vládu zajímají čísla na účtech osobních a bankovních kont, a taky to zda je zabezpečený pravidelný daňový přísun do pokladnice zvané "Statní banka".

 

Zapomeňte na to, že situaci s romy bude vláda řešit. A když už jo, tak způsobem, který se svobodným občanům líbit nebude. Vláda začne hledat řešení, až se ozvou ti, co nejvít trpí a to daňový poplatníci z alarmujících lokalit. Smutné je jen to, že se jedná o lokality s velkou nezaměstnaností, takže to vládu až tak netrápí. Proto nestačí, když se ozve 2 tisíce lidí z jednoho města, když nás zde žije 10 miliónů a z toho 2 milióny ve vysokém produktivním věku. Musí se ozvat jednotně statisíce lidí. A nestačí když se tolik lidí ozve na různých místech republiky u televize nebo internetu. Chce to ozvat se ve správný čas na správném místě.

 

Je třeba začít jednat třeba jen tím, nebýt lhostejný, otevřít klapky na očích a uvědomit si, že máme vážně problém. NE S RÓMY, ALE S NÁMI! A to proto, protože si necháme ode všech institucí vše líbit. Je nám to jedno, když nás všichni na úřadech, pojišťovnách, bankách obírají o peníze, svobodu, a přidávají na stresu. Nechceme to vidět, jsme vystrašeně spokojení alespoň s tím co ještě máme, a raději to ani neřešíme. Romové pak jen příjdou, a ukážou nám v reálu na ulici to, jak s námi cvičí ti nedotknutelní.